Trápí se kvůli problémům s těhotenstvím?

Nepochopitelné chování k fanouškům!

Otázky okolo založení rodiny dohánějí herečku Patricii Pagáčovou (31) k zuřivosti. Podle ní nemá nikdo právo se o to zajímat, přestože svoji popularitu přikrmuje tím, že své soukromí sdílí na internetu. Že by za jejím vztekem byl smutek z toho, že se jí otěhotnět nedaří?

Také vás může zajímat ...

Za roky, co se herečka Patricie Pagáčová (31) objevuje na obrazovkách, třeba v seriálu Sestřičky Modrý kód, by mohla být zvyklá na to, že její fanoušci řeší sebemenší detail, který se jí týká. Jenže teď udělala něco, čím mnohé z nich naštvala nebo dokonce poštvala proti sobě.

Své sledující na sociální síti vybídla, ať jí kladou otázky. Jenže už za pár minut se naštvala a poslala všem drsný vzkaz. Naštvalo ji, že se fandové ptali na založení rodiny. „Já nevím, kdy budu mít miminko.

Nikdo neví, kdy bude mít miminko, kromě lidí, kteří ho už čekají, ti pravděpodobně vědí, kdy ho budou mít. Ale když ho nečekáte, tak nevíte. Tak pro Kristovy rány mi dejte pokoj s miminko. Až bude, bude,“ obořila se Pagáčová na všechny ve videu, které zveřejnila místo odpovědi.

Peníze byl domů měl nosit muž

Chování blonďaté herečky mnohé zarazilo. Začali se tak podivovat nad tím, co ho způsobilo. Vysvětlením by mohlo být to, že je sama velmi nešťastná. Pokud se s manželem o dítě už nějakou dobu pokoušejí a stále jim nedaří, je jasné, že to s psychikou ženy zamává.

Je obecně známo, že páry, kterým se početí z nějakého důvodu nedaří, jsou pod velkým tlakem a každá zmínka o miminku pak vyvolává bouřlivou reakci. Že to asi bude ten pravý důvod jejího výbuchu naznačila jen o pár hodin později, když se snažila svůj výstup trochu zmírnit.

„Jsem ráda, že některým z vás taky přijde divný, ptát se na tak citlivou věc a soucítím se všema holkama, který jsou terčem těchto otázek,“ napsala pak všem vzkaz, který jen potvrzuje to, že se kvůli tomu, že miminko stále není na cestě, trápí.

Stojí peníze za hádky?

Jenže to jak se utrhla na svoje příznivce, když se ptali na plánování rodiny, nebyl bohužel jediný případ, kdy se Pagáčová projevila až arogantně. Podobný příkladem bylo, když si jí ve zprávě někdo dovolil tykat.

Podle vlastní slov už je dost stará na to, aby jí ostatní začali vykat a osobnější přístup od okolí jí prý dost vadí. Na to má coby vdaná žena jistě právo. Jenže právě z kruhů jí blízkých se začínají ozývat obavy z toho, aby podobnými manýry všechny, kdo ji doteď měli rádi nenaštvala.

Protože ztratit přízeň publika je to nejhorší, co se může v profesním životě herečce stát, protože při obsazovaní rolí je samozřejmě popularita velmi důležitá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama