Trápí vás nízké sebevědomí?

Na vaše sebevědomí má vliv spousta věcí. Ať je to neústupný manžel nebo úspěšnější sestra. Důležité je vyvarovat se zlozvyků, které vám sebevědomí ničí. Přestaňte se neustále s někým srovnávat. Když to děláte, nežijete svůj vlastní život, ale život někoho jiného.

Poslouchejte svůj vnitřní hlas a buďte taková, jakou být chcete, ne jakou byste měla být. Vymlouváte se, proč stále nemůžete zhubnout, sportovat, najít novou práci, nebo konečně nového chlapa?

Také vás může zajímat ...

Přestaňte se litovat

Když své neúspěchy svádíte na lennost, svůj život nemůžete změnit .

Pláčete nad svými nedostatky? Jenže litováním ničeho nedosáhnete. Pokud chcete něco zásadního ve svém životě změnit, začněte s tím hned. Bez výmluv. Dokud sama nebudete chtít, nic se nezmění. Kdykoli se děje něco důležitého, zvažujete, že byste se na to nejraději vykašlala?

Ale proč byste se měla vzdávat, ať jde o vztah, koníček nebo práci dříve, než se pokusíte uspět?

Nebuďte závislá

Když se budete stále litovat, může to přestat bavit i vaše blízké, které přestane bavit vás neustále přesvědčovat o opaku.

Doby, kdy ženy byly jen v domácnostech, závislé na mužích, jsou už také pryč. Tak to zkuste jinak. Jestliže nejste schopná bez partnera dojít ani nakoupit či se rozhodnout, jak vymalovat pokoj, je dobré s tím něco dělat.

Nikdy není pozdě na změnu. Stačí si jen věřit. Když budete cítit sama k sobě respekt, budou ho k vám cítit i ostatní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...