Trávníček chce bojovat za vyšší platy. Došly mu peníze?

Více než kdo jiný si herec Pavel Trávníček (67) stěžuje na nízké platy v jeho branži. Teď, když je sám zaměstnavatelem a majitelem Divadla Skelet má totiž srovnání s tím, jak málo peněz měl, když byl pouhým zaměstnancem.

„Myslím si, že herci by měli mít odbory, protože by mohli mít alespoň takové platy jako policajti,“ pustil se do toho zostra Pavel. Snaží se tak opravdu pomoct kolegům a zlepšit platovou situaci na divadelních prknech, nebo si chce především sám přilepšit?

Také vás může zajímat ...

Jako manžel Moniky (32) a tatínek v pořadí už třetího syna Maxmiliána (1) není divu, že chce trochu rodinnému rozpočtu přilepšit.

Možná to chce ale místo házení práce na odbory schrastit zase nějakou pořádnou roli. I když už se jen těžko uplatní jako princ, může zkusit štěstí jako prošedivělý královský rádce. To mu totiž jde dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...