Trávníček se chlubí Rollsem s mrtvolou

Herec a majitel divadla Pavel Trávníček (66) miluje publicitu, novináři nechyběli na jeho svatbě a samozřejmě jim ukázal hned po narození svého syna Maxmiliána (0,7). Další jeho pýchou jsou klasické vozy Rolls-Royce, ve kterých se vozí pyšně jako ředitel cirkusu.

Nedávno si dovezl druhý kousek z Anglie. „Je opředen trochu morbidní legendou. V jeho kufru prý našli kdesi v Anglii mrtvolu. Legenda k autu tohoto typu prostě patří, jeho hodnota tak stoupá,“ oznámil okouzleně, jako by stará vražda v autě byla pro majitele kdovíjaké terno, a ne důkaz, že si Rollse kupují nejen boháči, ale také gangsteři a hochštapleři.

Někdo by měl Pavlíkovi šetrně vysvětlit, že mrtvola v kufru není totéž jako by v autě jezdil rejdař Onassis, brunejský sultán anebo princezna Diana.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...