Trávníček za 50 000 Kč!

Herec se nechá pronajmout na tři hodiny. Chcete ho?

Principál divadla, herec a producent Pavel Trávníček (67), věděl vždycky, jak vydělat peníze i jak si je užít, ostatně jeho spanilé jízdy bílým Rolls–Roycem ulicemi Prahy jsou proslulé. Jednou z možností, jak zpeněžit své vzácné „já“, je nechat se pronajmout přes zážitkovou agenturu.

Také vás může zajímat ...

Za padesát tisíc korun dostanete Pavla jako na talíři: zhlédnete jeho divadelní představení, načež vás provede zákulisím a na závěr je na programu luxusní večeře s umělcem. „O zábavu a vzájemné sympatie je postaráno,“ slibuje text agentury.

Zájem prý je a Trávníčka většinou dostávají starší osoby, hlavně ženy, k významným životním výročím, složí se třeba celá rodina. Pavel holt má mladou ženu Moniku Trávníčkovou (32) a malého synka Maxmiliána (1,5) a je potřebný peněz. Kdo se nabídne jako další?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...