Třetí dítě na cestě?

Nikdo by se nedivil, kdyby se Lucie Vondráčková po svých zkušenostech s rozvodem rozhodla svůj soukromý život přísně tajit před veřejností. Vždy toužila po dětech a u svých dvou by nerada skončila. Chce jich víc.

Ačkoli jí novináři a veřejnost předhazují jednoho možného partnera či milence za druhým, Lucie Vondráčková je dokáže dokonale tajit. Rozvod s Tomášem Plekancem pro ni byl prý natolik zničující, že po svém boku nechce nikoho veřejně přiznávat.

Také vás může zajímat ...

Budou to dva roky, kdy ji hokejista opustil a nechal samotnou jen se syny. Nebýt jich, kdoví, co by se zpěvačkou bylo. Zrada, bolest a přetrvávající smutek se podle blízkých vryly Lucii pod kůži víc, než je zdrávo. A tak, pokud si někoho pustí do svého srdce, nechce, aby se tím bavila celé republika.

Už ne Tomáše!

Před časem se objevila zajímavá statistika, která uváděla, že pokud chce mít muž u zpěvačky úspěch, stačí, když splní dvě prostá pravidla – bude se jmenovat Tomáš a bude vrcholovým sportovcem. Prvním známým milencem Vondráčkové, který nosil jméno Tomáš, byl krasobruslař Tomáš Verner (33).

Vztah s ním byl sice poměrně krátký a z větší části probíhal na dálku, přesto už tehdy Lucie myslela na rodinu a svatbu.

Potíž byla v tom, že Verner viděl svou budoucnost trochu jinak. „Já to Lucce nezazlívám, rozhodla se správě. Chtěla udělat ve vztahu další krok, vdát se a mít děti. Já v tomhle stadiu nebyl,“ uvedl před šesti lety krasobrulař, který svým odmítnutím zmařil životní plány zpěvačky. Dalším Tomášem v řadě byl vysloužilý fotbalista Tomáš Ujfaluši (42).

Ten o vztahu s Vondráčkovou ale mluvil před přáteli jen jako o nezávazném románku, čili ani z toho založení rodiny nekoukalo.

Říká se, že do třetice všechno dobrého i zlého. Zatímco mnozí věří věštinou v tu první variantu, Lucie si vybrala svého černého Petra i potřetí. Vsadila na vynikajícího hokejistu Tomáše Plekance (37), který byl podle všeho na životní závazek připravený. Dohromady se dali v roce 2010 a o necelý rok později si řekli ano.

Strávili spolu osm let, během nichž mu zpěvačka porodila dva syny a dceru, která se ale bohužel narodila předčasně a zemřela.

Má výčitky

Z nevydařeného manželství s Plekancem Lucie viní sebe. Dávala mu prý příliš mnoho svobody. Snad kdyby hokejistovi přistřihla trochu křidélka, neměl by čas na jiné známosti. A kdoví, možná by dnes byl stále s Vondráčkovou a neradoval by se s novou partnerkou Lucií Šafářovou (33) z nedávno narozené dcerky.

Vondráčková ale po dalších dětech touží jako po ničem jiném, i když se zařekla, že své soukromí už v plen veřejnosti nedá.

Možná je znovu těhotná, ale jen to pečlivě tají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...