Tři muži, tři holky a nemluvně

Mít za manžela nějakého suchara, zřejmě by Olga Menzelová své životní eskapády protrpěla s krutými následky. Měla ale štěstí, pan režisér ji možná i kvůli nim obdivoval.

Ta žena možná patří do jiné doby, ze všeho nejspíš do nějaké budoucí. Rodinné vztahy Olgy Menzelové působí ve světle posledních překvapivých zvratů téměř jako sci-fi. Když před lety plnila stránky bulváru kuriózními rošádami mezi svými muži a dětmi, kroutili lidé hlavou, většina jí ale nakonec uznale pokývala, protože zajistit dětem dva tatínky, kteří se společně starají a nemají s nikým dalším z propletence žádný problém, to se podaří málokteré.

Také vás může zajímat ...

Když nedlouho po smrti režiséra Jiřího Menzela (†82) vyšlo najevo, že má Olga další dítě s dalším otcem, egyptologem Miroslavem Bártou (50), spadla i otrlým pozorovatelům čelist.

A nový přírůstek má opět patřičný kolorit… Manžel Olgy, který se o těhotenství své ženy dozvěděl už na lůžku beznadějně nemocný, neměl s překvapivou zprávou prý žádný problém, naopak se na děťátko těšil, Olze hladil bříško a troufl si rezolutně prohlásit, že to bude kluk.

A taky byl.

Domácí porod

Albert se narodil na Mallorce, protože jeho matka chtěla být daleko od neodbytných novinářů. Troufla si dokonce na domácí porod a chlapce odvezla zpátky do Čech autem. Rodný list tak chlapeček dostal až v Praze. Jak by to po takových událostech vypadalo asi v běžné rodině?

Raději nedomýšlet… Ovšem legendární režisér, již zcela smířený se svým odchodem ze světa, s potěšením vnímal, že jiný život na svět přichází, a především byl rád, že může do posledních chvil zůstat doma, že nebyl odložen do hospicu, nebo „eldéenky“, jak se tak pohříchu často v Čechách starým lidem stává.

Těšil se tak ze své dcery Evy Marie (5), i ze starší Aničky (11), kterou má Olga s režisérem Jaroslavem Brabcem, z Alberta a své ženy. Život mu nakonec vzala současná metla lidstva, obávaný koronavirus. Je možné, že pokud by byl Menzel izolovaný od vnějšího světa, v nemocničním prostředí, nákaza by se mu vyhnula, ovšem o takový sterilní konec on nestál.

Klidný odchod

„Holky, já mám s vámi tak krásný život, já jsem si nikdy nemyslel, že ten závěr života budu mít tak šťastnej,“ říkával prý nemocný Jiří Menzel, když se těšil z jejich návštěvy.

O štěstí ovšem může hovořit i sama Olga, která měla manžela, který povyšoval radost ostatních blízkých lidí nad své vlastní ego a svou lásku ke své ženě dokázal tím, že se upřímně radoval z jejího štěstí, z každého úspěchu.

Snad ji s jeho odchodem přízeň osudu neopustí…

Má se bát?

O krutých životních nástrahách se přesvědčila nedávno, když jí zloději ukradli drahé šperky. Po smrti manžela se také nakonec neobešla bez antidepresiv a ke všemu je jí stále v patách dotěrný bulvár. Zájmu médií se ovšem nelze divit, protože tato dáma svým životem píše nebývale pestrý a originální příběh.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama