Triky jak rozzářit oči

Použijte tmavě modrou tužku

Vyměňte černou nebo hnědou tužku, kterou běžně používáte, za tmavě modrou. Vaše oči se úplně rozsvítí, tato barva se navíc dobře hodí k celé řadě očních stínů.

Také vás může zajímat ...

Vsaďte na bílé oční linky

Možná, že tomuto typu líčení zrovna nefandíte, ale pokud chcete oči rozjasnit, věřte, že funguje skvěle.

Stáhněte si lehce dolů spodní víčko a bílou tužkou přejeďte jeho tenký okraj. Opticky tak své oči během chvilky zvětšíte a také krásně rozzáříte. Trik funguje i na maskování únavy.

Zaměřte se na vnitřní koutky

Rozzářit můžete i vnitřní koutky očí.

Co třeba použít rozjasňovací pero, tužku na oči nebo světlé oční stíny? Zkuste to nejdřív na jednom oku a pak v zrcadle porovnejte výsledek. Bude to velký rozdíl.

Zvýrazněte oblast nad očima

Oblast nadočnicového oblouku je pro rozjasňující stíny jako stvořená.

Stačí, když tohle místo jemně zvýrazníte světlými odstíny – tím se pozornost nasměruje o trochu výš než obvykle, což vaše oči nádherně rozzáří. Oční stíny můžete volit matné i třpytivé (u těch je výsledek o něco lepší).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...