Triky kadeřnic na krásné vlasy

Každou z nás trápí něco jiného. Jedné se mastí příliš vlasy, druhá je chce mít dokonale rovné a třetí touží po nadýchaných kadeřích. S tím vším vám poradíme.

Nejlíp, jak s vlasy nakládat, vědí totiž opravdoví profesionálové kadeřníci a právě těch jsme se zeptali.

Také vás může zajímat ...

Aby vydržel 3 dny?

Možná vás to překvapí, ale základem je mít kvalitní střih vlasů a také samozřejmě speciální přípravky, abyste si doma mohla své kadeře sama upravovat. Důležitým pravidlem je také nesahat si během dne neustále do vlasů. Čím více s nimi totiž manipulujete, tím více se mastí a to přece nechcete, abyste si je obden nemusela mýt.

Elektrizují vám?

Poletující vlasy jsou pro někoho každodenním strašákem. Nejvíce nás to potkává právě teď na podzim a v zimě, kdy nasazujeme na hlavu neustále vlněné čelenky a čepice. Co s tím? Nastříkejte na vlasy speciální antistatický sprej s mořskou solí, kondicionérem a hydratačními látkami. Pomůže především těm z vás, které máte suché vlasy.

Když se mastí

Také vás rozčiluje, že je musíte obden nebo dokonce denně mýt? Jenže právě tím, že je myjete tak často, se vám o to více zase mastí. Jak z toho ven? Vyhněte se obloukem přípravkům, které obsahují olejové nebo krémové složky. Místo toho používejte čisticí šampony. Také se nebojte využít lak na úpravu vlasů, který obsahuje alkohol.

Řešením je obětovat několik dní třeba přes víkend, kdy jste doma, abyste vlasy nechala pořádně promastit.

Tím se nasytí a po dalším umytí vydrží déle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...