Triky na krásu podle slavných

Chcete udělat dojem na svoje okolí po vzoru nejznámějších hereček? Víme, jak na to!

Fascinuje vás pokaždé na televizní obrazovce, jak světové celebrity vypadají stále mladě? Ne vždy je to jen zásluha nejrůznějších lékařských zákroků a vrstvy líčidel. Nechte si poradit od samotných hvězd!

Toužíte mít plné rty po vzoru sexy Angeliny Jolie (42) nebo vypadat svěže a mladistvě jako její konkurentka v lásce, Jennifer Aniston (49)? Tady je pár rad, jak o sebe pečují největší hollywoodské hvězdy. Bez trochy práce a odříkání to asi nepůjde, ale výsledek určitě stojí za to, jak můžete sama vidět ve filmech a seriálech.

Také vás může zajímat ...

Svůdné a smyslné rty jako Angelina Jolie

Málokdo má tak dokonalé rty jako americká herečka Angelina Jolie. Tajemství je v jejich plnosti a smyslnosti. Pokud toužíte mít je taky takové, dopřejte jim pravidelný peeling. Nikdy také nechoďte spát bez toho, abyste rty důkladně odlíčila a následně ošetřila hydratačním jelením lojem nebo jinou pomádou. Potřebujete dosáhnout efektu okamžitě?

Pořiďte si speciální přípravek obsahující zázračnou kyselinu hyaluronovou.

Nemusíte nakupovat drahou kosmetiku!

Bohatá hříva jako Penelope Cruz

Vlasy s objemem a leskem. Právě taková je hříva krásné Penelope Cruz (44). Aby byly vaše vlasy stejně zářivé, je třeba jim dopřávat regenerační masky s dostatečným množstvím vyživujících vitaminů. Základem je také používat po každém mytí kondicionér, který vlasy obalí a zacelí. Objemu ale nikdy nedosáhnete bez dobrého střihu.

Proto je důležité chodit každý půlrok k profesionálnímu kadeřníkovi.

Dokonalá postava jako Heidi Klum

Ať si říká kdo chce, co chce, ale bez pohybu to prostě nepůjde. Jestli chcete mít dechberoucí postavu německé modelky Heidi Klum (44) i po několika dětech, vyražte alespoň jednou týdně na svižnou procházku do přírody. Uděláte tak také něco pro své zdraví. Také byste dvakrát týdně měla zapracovat na svých stehnech a povadlém bříšku.

Stačí na to pár jednoduchých cviků klidně během sledování oblíbeného seriálu.

Vyzkoušet můžete i speciální zpevňující přípravky, které by měly po jejich namazání na kůži pokožku mírně stáhnout.

Mladistvý vzhled Jennifer Aniston

Vypadat stejně tak mladistvě jako sympatická Američanka Jennifer Aniston je tajným přáním každé ženy.Je ale k tomu třeba zaměřit se na svůj jídelníček. Stejně jako Jennifer byste si měla pravidelně dopřávat netučná masa s pořádnou porcí zeleniny. Vyvarovat byste se naopak měla všem tučným jídlům, sladkostem a přeslazeným nápojům.

Pro vzhled mladší ženy je také důležité nepřehánět to zbytečně s líčením.

Stačí nenápadný pudr, řasenka a trochu zdravíčka na tváře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...