Triky na krásu podle známých hvězd

Toužíte mít plné rty po vzoru Angeliny Jolie nebo vypadat stále tak svěže a mladistvě jako americká herečka Jennifer Aniston? Tady je pár rad, jak o sebe pečují uznávané krasavice. Bez práce a odříkání to asi nepůjde, ale výsledný vzhled určitě stojí za to, jak můžete sama vidět ve filmech a seriálech.

Svůdné rty jako Angelina Jolie

Také vás může zajímat ...

Málo kdo má tak dokonalé rty jako americká herečka Angelina Jolie. Tajemství je v jejich plnosti a smyslnosti. Pokud toužíte mít je taky takové, dopřejte jim pravidelný peeling.

Nikdy také nechoďte spát bez toho, abyste rty důkladně odlíčila a následně ošetřila hydratačním jelením lojem nebo jinou pomádou. Potřebujete dosáhnout efektu okamžitě? Pořiďte si speciální přípravek se zázračnou kyselinou hyaluronovou, který dokáže rty trochu vypnout.

Bohaté vlasy jako Penelope Cruz

Vlasy s objemem a neskutečným leskem. Právě taková je hříva krásné Penelope Cruz. Aby byly vaše vlasy stejně zářivé, je třeba jim dopřávat regenerační masky s dostatečným množstvím vyživujících vitamínů. Základem je také používat po každém mytí kondicionér, který každý vlas obalí a zacelí. Objemu ale nikdy nedosáhnete bez dobrého střihu.

Proto je důležité chodit každý půl rok k profesionálnímu kadeřníkovi.

Dokonalá postava jako Heidi Klum

Ať si říká kdo chce, co chce, ale bez pohybu to prostě nepůjde. Jestli chcete mít dechberoucí postavu německé modelky Heidi Klum i po několika dětech, vyražte alespoň jednou týdně na svižnou procházku do přírody.

Uděláte tak také něco pro vaše zdraví. Také byste dvakrát týdně měla zapracovat na vašich stehnech a povadlém bříšku. Stačí na to pár jednoduchých cviků klidně během sledování oblíbeného seriálu. Vyzkoušet můžete i speciální zpevňující přípravky, které by měly po jejich namazání na kůži pokožku mírně stáhnout.

Mladistvý vzhled jako Jennifer Aniston

Vypadat tak mladistvě jako americká herečka Jennifer Aniston je tajným přáním každé ženy.

Je k tomu ale potřeba se zaměřit na svůj jídelníček. Stejně jako Jennifer byste si měla pravidelně dopřávat netučná masa a velkou dávku zeleniny. Vyvarovat byste se naopak měla tučným jídlům, příliš mnoho sladkostem a přeslazeným nápojům.

Pro vzhled mladé slečny je taky důležité nepřehánět to zbytečně s líčením. Postačí nenápadný pudr, řasenka a trochu zdravíčka na tváře…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...