Triky s kartáčkem na zuby

Nevyhazujte použité zubní kartáčky! Dají se ještě využít. Třeba při líčení, česání ale i při manikúře. Podívejte se na tipy, jak vám může být takový starý kartáček ještě užitečný

Neposlušné pramínky

Také vás může zajímat ...

Skvěle vám pomůže při úpravě „uhlazeného účesu“ nebo vyčesávání přebytečného laku po stranách hlavy.

Elegantní obočí

Proč byste měla kupovat drahé potřeby pro úpravu obočí? Stačí když stříknete na zubní kartáček trochu laku a obočí lehce pročešete!

Vláčné rty

Naneste silnější vrstvu balzámu a krouživými pohyby rty masírujte. Odstraníte tak odumřelé zbytky kůže a vaše ústa budou vypadat lépe.

Upravené nehty

Jestli už vás unavuje stále stejný vzhled vašich nehtů a toužíte po něčem novém můžete si vytvořit jedinečné vzory pomocí štětinek kartáčku.

Jednoduché melíry

Omrzel vás odstín vašich vlasů? Toužíte po jemných barevných proužcích, ale melír u kadeřníka si nemůžete dovolit? Pomocí jemných štětinek kartáčku si můžete barevný účes vykouzlit sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...