Trojnásobným otcem díky náhradní matce

Několik měsíců se mu dařilo tutlat šťastnou zprávu. Jeden z nejznámějších popových zpěváků světa Robbie Williams (44) se stal trojnásobným otcem malé dcerušky Colette Josephiny (1 měsíc), které prý nebudou říkat nijak jinak než Coco.

I přesto, že má herec už několik let po svém boku přítelkyni Aydu Field (39), dalšího potomka po dceři Theodoře (5)a synovi Charletonovi (3) jim odnosila náhradní matka. Zpráva všechny fanoušky šokovala o to víc, že jsou oba partneři momentálně hodně zaneprázdnění účinkováním v nové řadě populární show X-factor. Nikdo tak nečekal, že by se vrhli do dalšího miminka.

Také vás může zajímat ...

A teď se dozvídají, že už dcera dokonce přišla na svět.

Jestli se i tentokrát uskutečnilo video z porodu, na kterém měla pro změnu náhradní matka nezapomenutelné červené lodičky zůstává tajemstvím.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...