Troška se mstí Nově za smrtelnou urážku!

Jeden z nejznámějších českých režisérů, Zdeněk Troška (63), prý nechce už mít s televizí Nova nic společného! Jeho filmy se od teď budou vysílat jen na Primě. Důvodem je podle režiséra nesnesitelná urážka, kterou si i přes dlouholetou spolupráci k němu Nova dovolila.

„Bylo pro mě naprosto neuvěřitelné, když jsem se dozvěděl, že mi poslední splátku za třetí Babovřesky chtějí dát až v roce 2022,“ rozlítil se tvůrce úspěšných komedií. Smlouva, kterou totiž má s televizí podepsanou, říká něco jiného.

Troška dodává, že za 6 let mu už peníze můžou být v ničemu, když už tu vůbec nemusí být. Proč si televize Nova udělala nepřítele právě ze Zdeňka Trošky, když jsou jeho filmové hity pravidelně nasazovány v hlavních vysílacích časech proti konkurenci jiné stanice? Bude nakonec svého neuváženého kroku naše nejúspěšnější komerční stanice litovat?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...