Troška se nalévá vlažnou vodou. Proč?

Svérázné dietní zvyky, které ovšem nejsou rozhodně pro každého, odtajnil režisér Zdeněk Troška (63). Ten se holedbá tím, že údajně neměl čtyřicet let žádnou chřipku, angínu, virózu, kašel, horečku, ba ani rýmu! Vděčí za to prý jen svému jídelníčku.

Ovšem dodejme, že před Troškovým žaludkem je nutné smeknout! Každé ráno pije nalačno vlažnou vodu s medem, citrónem a skořicí. Hned poté schroustá celý česnek a celou cibuli, a to v následující formě: namaže si chleba taveňákem a pokryje ho nakrájenými česnekovými stroužky. „Je to zdravé, a navíc naprosto výborné, má to říz.

On nejenom funguje jako prevence proti chřipce, ale umí dokonce i léčit,“ básní režisér. Ještě by měl něco poradit žlučníkářům, kteří jeho „ňamku“ vyzkoušejí.

Také vás může zajímat ...

Možná číslo na sanitku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...