Troška šel s pravdou ven: Milence nemá kvůli práci!

Známý režisér Zdeněk Troška (63) je homosexuál a na rozdíl od jiných, se s tím netají! Proč si ale žádného partnera nedokáže udržet „Přiznávám se, že jsem při svém pracovním vytížení na pořádný vztah neměl čas.

Každý přítel začal na mou práci dřív nebo později žárlit. Bohužel, u mě vždycky byla práce na prvním místě,“ přiznává Troška, který stále ještě bydlí se svou maminkou a není ochotný pro dlouhodobý vztah něco investovat.

Svůj poustevnický úděl samotáře mu prý vyhovuje a nevidí na něm nic zvláštního. „Takhle by to mělo fungovat i mezi heterosexuálními partnery. Život je tak krátký, že nemá cenu si ho něčím zatěžovat nebo komplikovat,“ vysvětluje oblíbený režisér předních českých komedií. Že by byl tohle důvod Troškovy samoty? Možná by trochu těch komplikací stálo za to mít doma partnera na plný úvazek.

Také vás může zajímat ...

Nebo o to známý režisér opravdu nestojí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...