Trpí Dominika bájnou lhavostí? Průšvih na obzoru!

Dominika vypustila do světa další kachnu a opět ublížila blízkým. Co ji nutí stále si vymýšlet?

I když to vypadalo, že víc nemůže překvapit, Dominika Gottová (47) stále vytahuje nové trumfy z rukávu. Rozhodně za ně u veřejnosti body nezískává. Její poslední eso totiž zraňuje nejen její rodinu, ale nepříjemně zasáhlo i ty, kteří jejího otce Karla Gotta (†80) milovali.

Podle jejího tvrzení by tak měl Karel Gott (†80) mít kromě čtyř dcer ještě syna. Matkou by podle tvrzení jeho nejstarší dcery Dominiky Gottové (47) měla být jeho dlouholetá milenka Alice Kovácsová (54). Podrobnosti Dominika Gottová prozradit nechtěla, ale chlapce dokonce zná, ale víc už říkat opravdu nechce.

Také vás může zajímat ...

„Z několika důvěryhodných zdrojů vím, o koho jde. A viděla jsem dokonce společnou fotku táty s ním, kterou jsme získali při práci na mé knize,“ svěřila se. Za nevlastním bratrem Hugem (12) a jeho údajnou matkou se chystá. Proč si myslí, že by se s ní chtěli vůbec bavit, je otázka.

Obě nenávidí Ivanu!

I kdyby její tvrzení bylo pravdivé, použila by ho Hugova matka dávno, a ne až v jeho dvanácti letech, notabene po smrti Gotta. A pokud je to lež, zbytečně svým tvrzením ubližuje jak své rodině a nevlastním sestrám, tak i rodině údajné milenky.

Dominika si bližší vztahy možná vydedukovala z jedné nešťastné věty, kdy se Kovácsová chlubila. svým stále vřelým vztahem ke Gottovi.

„S Karlem nás pojí letité přátelství, naplněné spoustou šťastných, veselých , inspirujících setkání i s našimi společnými přáteli a dětmi. Karel je rodinný přítel,“ tvrdila tehdy Kovácsová s tím, že patřilo k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci.

Těžko říci, jak její slova snášel její zákonitý partner, zpěvák Ondřej Havelka (66), se kterým má kromě Huga i dceru Rozárku (23). V každém případě prý Ivana toto přátelství zatrhla. A tak jediným možným důvodem, proč by se měla Kovácsová s Dominikou bavit, je společná nenávist k Ivaně Gottové (44).

Dělá si reklamu za každou cenu?

Alici už prý dokonce zkoušela kontaktovat, zda se k situaci vyjádří. Ta ji prý stručně a celkem logicky odpálila s tím, že neví, komu tím pomůže nebo koho tím potěší. „Myslím, že je čistě na ní, pokud o tom bude chtít promluvit. A kdyby to pravda nebyla, tak by to přece řekla hned!“ tvrdí umanutě Dominika a s chutí tak ubližuje i svým mladším nevlastním sestrám Charlotte Elle (14) a Nelly Sofi i (12), která by tak byla stejně stará jako utajovaný nevlastní bratr!

„Ověřeno není nic. To se musím dopátrat. Pokud je to tak, že se jedná o dotyčného bratra, tak už ho znám. Měla jsem možnost ho vidět dvakrát,“ prozrazuje. S Alicí Kovácsovou se Dominika nyní nevídá, ale dříve tomu bylo jinak. „Byly jsme dlouholeté kamarádky. Měly jsme hezký vztah,“ tvrdí.

Na sestry kašle! Proč chce bratra?

Proč se ale shání po dalším sourozenci, když nevychází ani s těmi, co má? Své vztahy zpřetrhala už i s nevlastní sestrou Lucií, která se nedávno rozvedla, a tak by se jí jistě pomoc blízké osoby šikla. Vztahy jsou ale zřejmě nenávratně zpřetrhány. A zřejmě především Dominičinou závislostí, kterou ničí vše kolem sebe.

Ta sama přiznává, že teď jsou jejich vztahy na bodu mrazu, přestože prý s Luckou Kovaříkovou (34) chtěla být v kontaktu, po návratu z Finska se od jejího nyní již exmanžela dozvěděla, že je velmi ovlivnitelná Ivanou a že to nepovažuje za dobrý nápad. „Po celá léta, co jsem žila ve Finsku, jsme si volaly k Vánocům a k narozeninám.

Vždycky se ode mě očekávalo, abych to byla já, kdo kontaktuje toho druhého, ale myslím, že by to mělo být oboustranné,“ stěžuje se Dominika. Zcela tak ignoruje fakt, že Lucka je matkou dvou dětí, synů Vojty (10) a Honzíka (8), a tak nemá moc času na klábosení, tím spíš, že zastihnout Dominiku střízlivou je prý také velký kumšt.

A kdo se kdy bavil střízlivý s opilým, ví přesně, o čem je řeč! Další otázkou zůstává, proč Dominika po slavném návratu k manželovi Timovi Tolkkimu (54) přiletěla sama a sama se zde rozhodla trávit i Vánoce.

Téma manželství je teď tabu?

Manžel se zatím vrátil do Mexika, kde loni pobýval kvůli své mexické milence Ingrid Bell (27), kterou tam prý zase před pár dny skrze sociální sítě usilovně sháněl. A tak není jasné, zda se nechce zalíbit právě mladší krasavici! „Rád bych všem sdělil, že jsem přestal pít alkohol.

Pokud budu v budoucnu pít, tak jen ve velice výjimečných případech,“ šokuje v poslední době na svých facebookových stránkách Timo Tolkki, o lásce k manželce ale ani slovo.

Byl snad návrat manželů, dramatické sebevraždy a nakonec i volání o pomoc na naši ambasádu jen promyšlený krok, jak si zajistit alespoň nějakou jistotu bydlení a sociální podpory ve Finsku?

Kontroverzní Dominika už dostatečně prokázala, že se neštítí opravdu ničeho… A s finskou sociální podporou by v Česku mohla žít jako královna! Je vše mezi šílenými manželi jen hra a lest, nebo jsou zkrátka jen totálně mimo díky své lásce k alkoholu?

Neustále má potřebu se zviditelňovat

Dominika Gottová se do Česka vrátila nejen kvůli řádnému předání bytu majiteli a propagaci své knihy o otci Karlu Gottovi, ale údajně také kvůli účinkování v dalším dokumentu o jejím otci. Ten měla připravovat německá televizní stanice MDR.

Zároveň prý dostala nabídku na účinkování ve 13. komnatě ČT. Je otázka, zda takovou nabídku vůbec dostala, protože Aneta Stolzová (38), tisková mluvčí Karla Gotta a jeho rodiny, informace o natáčení dokumentu a Dominičině účasti vyvrací.

„Management Karla Gotta ověřoval informace přímo u vedení televize, konkrétně u ředitelství programu a ředitelství zábavy, a bylo nám sděleno, že žádný dokument o Karlu Gottovi televize nepřipravuje!“ Znamená to snad, že si vše nejstarší Mistrova dcera jen vymýšlí, podobně jako o nevlastním bratrovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama