Trpí kvůli bolestem

Půjdou do nemocnice spolu. Jiří Krampol (81) se svou manželkou Hankou (57) budou ležet na společném pokoji. On musí podstoupit operaci nohou, respektive kolenou, protože trpí artrózou a bolest začíná být nesnesitelná.

Jeho žena půjde pod kudlu ve stejný čas. Podstoupí operaci kolena, ramena a kloubů. Oba však teď mají největší strach z narkózy. Ta je totiž nebezpečná i pro mladého a zdravého člověka, natož pro starší lidi, kteří už nějakou tou nemocí trpí.

Také vás může zajímat ...

Čeká ho náročná operace

Jediné, co je těší, je, že je nemocniční personál nechá ležet na společném pokoji. Protože jsou ale podle mnohých v nemocnici jako doma, všichni už je tam znají, a tak mají určité výsady. Přátelé o ně ovšem mají velký strach, ani jeden z nich totiž není v takovém zdravotním stavu, aby si mohli být stoprocentně jistí, že operaci bez problémů zvládnout.

Nikdo ani doteď neví, kdy se vůbec vrátí domů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...