Truchlí pro bývalou lásku

Aby toho nebylo na zpěváka Karla Gotta (79) v poslední době málo, musí ve svém životě čelit další bolestné ztrátě. Po dlouhém boji s rakovinou zemřela zpěvačka Jana Kociánová (†72), která v 70. letech začínala společně s Jitkou Zelenkovou (68) jako první Gottova vokalistka.

Také vás může zajímat ...

„Bylo by to krásné si spolu znovu zazpívat! I kdyby to bylo jen na pár koncer tech,“ d o u f a l a ještě těsně před s m r t í Kociánová, která v minulosti zatoužila po sólové dráze, a proto se od Zlatého slavíka odpojila.

Zpětně se ale ukázalo, že do ní byl zpěvák pravděpodobně dlouhou dobu zamilovaný, ale ona ho odmítla. „Karel byl hodně žádaný muž a taky krásný. Moc mi lichotilo, když jsem zjistila, že byl do mě zamilovaný,“ přiznala kdysi Kociánová, která ovšem dodala, že vždy byla zamilovaná do někoho jiného, a proto jejich láska byla nakonec vždycky pouze platonická.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...