Truchlí pro bývalou lásku

Aby toho nebylo na zpěváka Karla Gotta (79) v poslední době málo, musí ve svém životě čelit další bolestné ztrátě. Po dlouhém boji s rakovinou zemřela zpěvačka Jana Kociánová (†72), která v 70. letech začínala společně s Jitkou Zelenkovou (68) jako první Gottova vokalistka.

„Bylo by to krásné si spolu znovu zazpívat! I kdyby to bylo jen na pár koncer tech,“ d o u f a l a ještě těsně před s m r t í Kociánová, která v minulosti zatoužila po sólové dráze, a proto se od Zlatého slavíka odpojila.

Zpětně se ale ukázalo, že do ní byl zpěvák pravděpodobně dlouhou dobu zamilovaný, ale ona ho odmítla. „Karel byl hodně žádaný muž a taky krásný. Moc mi lichotilo, když jsem zjistila, že byl do mě zamilovaný,“ přiznala kdysi Kociánová, která ovšem dodala, že vždy byla zamilovaná do někoho jiného, a proto jejich láska byla nakonec vždycky pouze platonická.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...