Trvalo jí hodně dlouho, než si ho pustila k tělu

Jejich seznámení bylo jako z romantického filmu. Přesto se ale zpěvačka LUCIE BÍLÁ (54) nenechala svalnatým zajíčkem RADKEM FILIPIM (37) sbalit jen tak.

O půvabnou zpěvačku vždy usilovala spousta mužů, ale ona sama si mezi nimi nevybírala zrovna šťastně. Lucie Bílá (54) si prošla už mnoha vztahy, dokonce si už dvakrát oblékla svatební šaty. Ani jednou to ale bohužel nevyšlo.

Také vás může zajímat ...

Jako zpěvačka byla Lucie často na cestách, neměla příliš volného času a její práce pro ni byla vždy prioritou. Jejím partnerům dělalo problém držet s ní krok, a proto je Bílá často nechávala daleko za sebou.

Vypadalo to nadějně

Jako začínající hvězda prožila velkou lásku s dětskou superstar Tomášem Holým (†21). Vše ale zhatila tragická autonehoda, při níž přišel talentovaný herec o život. Pak ale poznala producenta Petra Kratochvíla (69).

Zpěvačka se s ním seznámila při přípravě muzikálu Rajské potěšení v roce 1993. Padli si do oka a okamžitě mezi nimi zafungovala chemie. Vyklubal se z toho sedmiletý vztah a také společný syn Filip (25). Vypadalo to nadějně a Bílá si tehdy nejspíš myslela, že s Petrem skutečně stráví zbytek svého života.

Pak jí ale osud připravil těžkou ránu. Kratochvíl se totiž zakoukal do bývalé miss Pavlíny Babůrkové (47).Vztah s Lucií pro něj údajně neměl budoucnost, nebavilo ho za zpěvačkou pořád běhat. Toužil po rodině a vadilo mu, jak se Bílá žene za kariérou.

S Pavlínou je Kratochvíl dodnes a vychovávají spolu pět dětí. Lucii tehdy hodně zamrzelo, když ji Petr opustil, ale po čase se z toho oklepala. Bere to pozitivně, díky němu se přece stala matkou.

Poprvé před oltářem

Jejím dalším významným partnerem byl hudebník Stanislav Penk (46). Pozounista z Pražské fi lharmonie se prý dlouho odhodlával, než se rozhodl Lucii oslovit. Odvahu sebral na Vánoce roku 2001, kdy Bílou doprovázel na jejím vánočním turné.

Ona jeho pozvání na rande přijala a všechno najednou dostalo hodně rychlý spád. Veselka se konala hned v roce 2002 a nutno podotknout, že to všechny pořádně šokovalo.

Začal neskutečně žárlit

Pár měsíců po svatbě se ale začal jejich harmonický vztah hroutit. Lucie svého manžela nepoznávala, jako kdyby se z něj stal úplně jiný člověk. „Začalo mu vadit všechno, moje minulost i přítomnost, mé okolí, moji přátelé,“ pronesla tehdy zpěvačka.

Stačilo, aby jen mluvila s manažerem nebo známým, a Penk jí měl hned ztropit žárlivou scénu. Lucie to jednoduše neunesla, v takovém manželství už dál být nechtěla. Rok po svatbě tak následoval rozvod, který mnohé moc nepřekvapil. Lucka na muže ale ani tak nezanevřela.

S další svatbou neotálela

Po rozvodu se zamilovala do výrazně mladšího herce a zpěváka Václava Noida Bárty (39). Ten v té době ještě nebyl tak známý a dalo by se říct, že ho pořádně proslavil až vztah s českou slavicí. Svatbu měli v roce 2006 a manželství jim vydrželo dva roky.

Noid údajně neunesl, že má vedle sebe slavnější a úspěšnější ženu, než je on sám. Lucie po druhém rozvodu klofl a kavárníka Petra Makovičku (43). S tím strávila dlouhých šest let, ale poté mu měla být nevěrná. Kvůli tomu se od ní Petr údajně odstěhoval a slehla se po něm zem.

Poznala toho pravého?

Po tolika životních přešlapech ale na Lucii konečně čekalo štěstí. Poznala svého současného přítele, svalnatého fi tness trenéra Radka Filipiho (37). Jejich seznámení bylo jako z romantického filmu. Lucie Radka poznala na obnovené premiéře hry Carmen.

Tehdy utíkala před davem novinářů a schovala se za toho největšího muže v místnosti – za Filipiho. „Jsem tu se svým přítelem, rádi bychom měli chvíli klid,“ sdělila tehdy Lucie. Radka tehdy přitom vůbec neznala, ale on ji v její hře rád podpořil.

Pevně ji objal a všem její vysvětlení nejspíš stačilo. Bylo mezi nimi hned cítit něco víc a do Radkových rukou Lucii zavál nejspíš sám osud. Tehdy byla na představení s Filipim i jeho maminka, a tak se Bílá hned seznámila i s ní.

Dalšího vztahu se bála

I když se to může zdát jako láska na první pohled, opak byl pravda. Lucie se do vztahu s o tolik mladším svalnatcem příliš nehnala. Údajně se na to už necítila, Filipi se ale nenechal odradit, po čase se stal členem jejího pracovního týmu, konkrétně road manažerem.

Byl tak Bílé čím dál tím víc nablízku a nakonec si její přízeň dokázal získat. Zpěvačka po delší době prožívala skutečné štěstí a o Radkovi mluvila vždy jen v dobrém. Pak se ale znovu ukázalo, co je pro pro ni tou skutečnou prioritou.

Rozešla se s ním

„Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím. Musela jsem si vybrat, protože Radek Filipi je člověk, na kterého se můžu spolehnout. Stará se o mne, mám ho ráda. Zůstává dál členem mého pracovního týmu,“ napsala před pár lety na svůj profil.

Rozešla se s Filipim, protože se potřebovala soustředit na svoji kariéru. On to nesl těžce, ale neměl v plánu se jí tak lehce vzdát. Každý den proto Bílé dokazoval, jak moc mu na ní záleží.

Spekulovalo se i o tom, že jí nadbíhá jen kvůli jejím finančním poměrům. Ať už to tak bylo nebo ne, pár měsíců po rozchodu se s Luckou zase vesele procházeli v centru města ruku v ruce.

Obleče si svatební šaty i potřetí?

V současnosti tvoří Lucie s Radkem harmonický pár. Bílá se stále věnuje své pěvecké kariéře, do toho pořádá různé charitativní bazárky a prodává vlastnoručně vyrobené andělíčky. Má toho dost, ale konečně našla mezi prací a vztahem rovnováhu.

Partneři se navzájem podporují ve svých cílech a vypadá to na velmi slibnou budoucnost. Nechystá se náhodou Lucie potřetí obléknout svatební šaty? Přece jenom se ne nadarmo říkává – do třetice všeho dobrého. Na ruce už nějaký čas nosí tajemný prsten. Možná se už něco chystá

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...