Tuniky, nejpohodlnější letní móda

Zakryje faldíčky a ještě přidá na vaší noblese

Se správně zvolenou tunikou uděláte hodně parády.

Nevíte, jak vyzrát nad parnými dny a postavou, která se v některých partiích trošku zakulatila? Věřte, že pomoc je snadná a je to jen malý fígl z vašeho šatníku.

Netrapte se tím, že se vám nepodařilo po dlouhé zimě zbavit nadbytečných kilogramů.
Hubněte si dál ve svém tempu a svůj šatník obohaťte o 2 až 3 tuniky.

Tuniky pro letošní léto

V letních měsících je obzvlášť důležité volit prodyšné a pohodlné materiá ly. Tuniky téměř ve všech vzorech dokážou šikovně zamaskovat některé nedostatky a sluší, jak štíhlým, tak i plnoštíhlým ženám. Na pláž volte tuniky volnější a z lehkých nebo transparentních materiálů. Pro vycházky a do zaměstnání se budete dobře cítit v letních s potiskem, které budou příjemně vzdušné.

Také vás může zajímat ...

Ležérní styl doplníte různými délkami džínsů a sandály s páskem přes patu či jen pantoflíčky na klínu. Sáhnout můžete i po dlouhých tunikách. Čeká vás nějaká oficiální příležitost či slavnostnější událost? Věřte, že vás opět zachrání tunika, a to zdobená krajkou či výšivkami nebo z hedvábí, popřípadě šifonu.

V tropických teplotách oceníte vzdušnou tuniku z rychleschnoucích materiálů v klasickém áčkovém nebo empírovém střihu. Nemusíte se bát pestrých barev ani květinových vzorů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...