Tvář své budoucí ženy jsem spatřil na hladině

Anděl strážný mi zachránil život, abych se mohl potkat se svou ztracenou životní láskou, která ovdověla a potřebovala mou pomoc.

V roce 2009 jsem prožil za sebou dvě události, které byly opravdu velmi podivné.Přesvědčily mě o existenci věcí mezi nebem a zemí a hlavně – o andělech strážných, kteří nad námi bdí. První z příběhů začal obyčejným setkáním s přáteli na oslavě. Seděli jsme v malé útulné hospůdce, vzdálené asi čtyři kilometry od našeho města.Pilo se, povídalo.

Také vás může zajímat ...

Půlnoc už odbila, když se několik přátel rozhodlo jet domů. Nabídli mi, abych se s nimi svezl. Věděl jsem, že řidič nic nepil a dobře řídí, tak bych se nechal býval snadno přemluvit. Přihodilo se však něco nevysvětlitelného.Chtěl jsem se zvednout a jít s nimi., ale mé nohy jakoby zdřevěněly, nemohl jsem se pohnout. Podíval jsem se směrem ke známému, který seděl u mého stolu.

Mezi námi se vznášel jakýsi přelud, podobající se bílé mlze.

Přičítal jsem tu vidinu alkoholu.

Zkusil jsem znovu vstát, a opět bezvýsledně. Přátelé se smáli, že jsem to s pitím přehnal, a odjeli beze mě. Probuzení bylo děsivé Druhý den jsem se dozvěděl o tragédii.Automobil vylétl z vozovky a skončil v polích za vesnicí.

Kamarád, který měl auto řídit, se nechal z neznámého důvodu přemluvit, a půjčil řízení švagrovi, který byl nejen nezkušený řidič, ale navíc pod vlivem alkoholu.Šel jsem se podívat na vůz. Byl silně nabouraný, a místo, kde jsem měl sedět, bylo zcela zdemolováno tak, že bych nehodu nepřežil. Druhá událost se přihodila v magické šumavské krajině.

V místech po staletí obestřených pověstmi a záhadami.Jednoho krásného dne jsem seděl u malého vodopádu, skrytého před zraky turistů, a přemýšlel o své budoucím životě. Byl jsem sám. Napadlo mě, jak asi bude vypadat dívka, kterou si jednou vezmu. Jestli se to vůbec někdy stane.Zahleděl jsem se do průzračné horské vody a strnul.

Spatřil jsem tvář své velké lásky, která se provdala za jiného. Zvedl jsem se a šel pryč. Tohle nemůže být pravda. Smál jsem se vidině, která se mi zjevila.Uplynuly ale čtyři roky a já se s tou dívkou potkal. Byla rok vdovou, měla malé dítě a mnoho starostí.

Pozvala mě na schůzku sama a krátce nato se opravdu stala mou ženou a je jí dosud..

Jiří (43), Zlín .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...