Tvrdý pád na dno

Mít známou tvář v českém showbyznysu na vydělané miliony rozhodně nestačí. Své by o tom mohl vyprávět herec z Ulice Kryštof Rímský (44). Tomu koronavirová pandemie nadělala doma pořádné problémy.

Nejenom, že sám přišel o práci, ale podobný osud potkal také jeho manželku Terezu (41). Ta se prý živí coby účetní v jisté filmové společnosti, která také organizuje kulturní akce a veletrhy.

Také vás může zajímat ...

I tenhle byznys ale samozřejmě během karantény nefungoval zrovna ideálně. A peníze do rodinného rozpočtu Tereza nejspíš nepřinesla ani coby spolumajitelka jedné z pražských kaváren.

K natáčení Ulice si raději přibral ještě angažmá v divadle.

Ačkoli tak Rímský ještě na konci uplynulého roku přemýšlel o tom, že se stane hercem na volné noze, nakonec se znovu pro jistotu upsal divadlu. „Mám nové angažmá. Během karantény se ukázalo, že je to výhodné,“ vysvětlil Kryštof.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...