U Heidi byl požár a potopa

Veliké úsilí stojí zpěvačku Heidi Janků (56) péče o dům v pražské Uhříněvsi, ve kterém žila se svým manželem Ivo Pavlíkem (+84). Pavlík totiž vedl pečlivě v patrnosti vše, co dům potřebuje a bez něho v nedávné době už dvakrát hrozilo, že se úhledná nemovitost změní v ruiny.

Hudební manažer Heidi vždy nabádal, aby na zahradě zavírala vodu, takže se nemohlo stát jako nedávno, že zpěvačka vytopila suterénní garáž. Ještě mnohem nebezpečnější byl incident, kdy Heidi nechala na drahém jídelním stole hořet svíčky (což by Pavlík nepřipustil) a stůl se jí povedlo zapálit. Naštěstí byl počínající požár včas uhašen, takže vila nelehla popelem.

Také vás může zajímat ...

„Věřím tomu, že tyto zkoušky mi posílá Ivoš, abych byla obezřetná a případně se zocelila,“ říká zpěvačka a dušuje se, že už nic takového nedopustí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...