U nechutné rozvodové války musela asistovat i policie

Tvrdohlavá herečka se nechtěla z domu odstěhovat a nechala prý vyměnit zámek.

Herečka Milena Steinmasslová (65), známá ze seriálu Ulice, většinou vypadá jako mírná dáma. My ale víme, že dokáže pořádně zatnout drápky a o své štěstí bojovat všemi prostředky.

Milena Steinmasslová (65) byla vždy pro veřejnost velikou záhadou. O svém soukromí se většinou nikomu nesvěřovala a tak jen několik vyvolených vědělo, že je provdaná za kameramana Romana Pavlíčka (65).

Také vás může zajímat ...

Vše se změnilo před rokem 2009, kdy se herečka odhodlala k rozvodu. Následovala doslova mediální válka, během které na sobě bývalí manželé nenechali doslova suchou niť a své problémy řešili na stránkách tisku.

Za jejich hádky mohla hlavně práce

Milena a Roman se do sebe zamilovali během natáčení dramatu Tam, kde hnízdí čápi, které mělo premiéru v roce 1975. Brzy se vzali a pořídili si spolu dva syny.

Jejich manželství bylo celkem idylické, tedy krom občasných hádek, za které mohla především velká pracovní vytíženost Steinmasslové. Není divu, vždyť v sedmdesátých a osmdesátých letech bychom jen těžko hledali televizní seriál, v kterém by Milena neměla roli.

Namátkou můžeme jmenovat alespoň diváky oblíbené cykly Muž na radnici a Synové a dcery Jakuba skláře.

V Ulici je to úplně jiná osoba než ve skutečnosti

O rozvodu nechtěl ani slyšet

Po Sametové revoluci Milena doslova nevěděla, kam dřív skočit. Natáčela jako o život a tak je docela dobře možné, že se manželé navzájem odcizili. Když pak začali synové dospívat, bylo to prý ještě horší.

Zatímco herečka se rozhodla manželskou krizi řešit rozvodem, známý kameraman o něm nechtěl ani slyšet. Nastala právní bitva, ve které si oba zúčastnění rozhodně nebrali servítky.

Milena a Roman se soudili o děti a dům a dlouho se zdálo, že jejich spor nebude mít vítěze. Tím spíše, že ani jeden z nich nechtěl opustit vilu, která měla hodnotu deset milionů.

Herečka vyměnila zámek u dveří

Steinmasslová chtěla po svém tehdy ještě manželovi, aby se odstěhoval a jako majetkové vyrovnání mu nabídla dva miliony korun. S tím se ale Pavlíček rozhodně nehodlal smířit. Co se dělo u rozvodového soudu, nevíme.

Jisté je jen to, že brzy došlo na veřejné propírání psychického stavu bývalých manželů. „Zhroutil jsem se a musím brát uklidňující prášky. Situaci nezvládám.

Moc mi ublížila,“ tvrdil novinářům Pavlíček, který nakonec Steinmasslovou z rodinné vily vyplatil úctyhodnou částkou, která se blížila pěti milionům korun. Přesto se Milena nechtěla z domu odstěhovat a dokonce prý nechala vyměnit zámek u dveří. Rodinná válka vyvrcholila, když měl Pavlíčka napadnout syn Tomáš.

Rodinné drama řešila policie

Ten měl svého otce opakovaně uhodit do hlavy. Celý incident byl prý tak bouřlivý, že ho musela řešit policie. To se prý na Pavlíčkově duševním zdraví tak podepsalo, že musel navštěvovat psychiatra. „Z mé bývalé manželky se stalo něco nepochopitelného.

Zničila mě,“ stěžoval si kameraman novinářům. Jak to bylo mezi nimi doopravdy, nevíme. Jisté je jen to, že si Steinmasslová tehdy začala stavět vlastní dům, kam se později chtěla odstěhovat.

Snad i proto, že si, alespoň podle jejího tvrzení, bývalý manžel vodil během probíhajícího rozvodu do společného domu milenky. Není divu, že se Steinmasslová později zhroutila a raději prchla do zahraničí. V té době jistě doufala, že právě její nový dům bude si symbolickým začátkem nového začátku.

Byla jen pouhou kasičkou na peníze?

Bohužel, právě stavba domu přidělala herečce spoustu dalších starostí. Milena prý narazila na podvodníky, kteří si nechali královsky zaplatit, aniž by odvedli poctivou práci. Protože se ale nehodlala stát pouhou kasičkou na peníze, jak sama trefně říkala, podala prý několik stížností a žalob.

Přes všechny tyto trable Steinmasslová na jaře 2010 tvrdila, že se stavba domu chýlí ke konci, a že se moc těší, až se do něho konečně nastěhuje. Také doufala, že je všechno zlé už za ní, a že se může těšit na to, co jí osud v následujících letech přinese. O konci svého manželství pak upřímně přiznala, že ho bere jako své velké osobní selhání.

Žije pěkný a zábavný život

To ale rozhodně neznamená, že by sympatická herečka zanevřela na život. Milenu jen tak něco neporazí, protože jak sama tvrdí, se narodila ve znamení Berana. Což prý znamená, že když padá do bláta, cestou dolů se už zase drápe nahoru.

„Žiju pěkný a zábavný život,“ říká navzdory prožitým starostem herečka a my jí pochopitelně držíme palce, aby tomu tak bylo i nadále.

Tvůrci Ulice z ní udělali šedou myš

Je téměř neuvěřitelné, že seriál Ulice baví diváky už téměř patnáct let. Za tu dobu v něm vystřídalo mnoho postav, některé časem odešly, jiné zůstaly dodnes. Postava otravné „báby“ Marečkové je však v seriálu stálicí, bez které si diváci už Ulici ani neumí představit.

Navíc Milena ji hraje naprosto skvěle, ačkoli je role na hony vzdálená od její skutečné povahy. Obě ženy jsou velice rozdílné i ve svém vzhledu. Zatímco Milena je elegantní a usměvavá dáma, Marečková je její pravý opak.

Nadmíru úzkostlivá matka a pedantská tchyně o sebe vůbec nepečuje a svůj čas věnuje raději zkoumáním cizích životů. Když k tomu připočteme ještě hnědou paruku a vytahané babičkovské šaty, které paní Marečková v seriálu nosí, není divu, že vypadá o spoustu let starší, než její atraktivní představitelka.

Steinmasslové ale určitě nevadí, že z ní tvůrci Ulice udělali šedou myš. Jako správná profesionálka totiž ví, že pro dobrou roli, a jistě i nezanedbatelné honoráře, se vyplatí něco obětovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama