Učí se mít ráda své potrápené tělo

Asi jen málokdo by se dokázal v tak mladém věku poprat s vážnou nemocí s takovou odvahou jako Anna Slováčková (25).

Mladá herečka má srdce lvice a nikdy neztratila naději, že dokáže rakovinu porazit. Po většinu své léčby naplno pracovala a dodávala odvahu ostatním stejně nemocným. Teď se konečně dočkala, lékaři jí potvrdili, že je zdravá.

Také vás může zajímat ...

„Metastáze jsou od operace pryč, krev je v pořádku, sono neukázalo žádné nové nálezy,“ pochlubila se Anička, která se nedávno předvedla svým fanouškům ve spodním prádle, aby jim ukázala, jak se nemoc podepsala na jejím těle.

Rakovina si totiž vybrala svou daň v podobě kil navíc. Blondýnka se netají tím, že se kvůli svému vzhledu strašně trápila. Se svým tělem prý sváděla nekonečně dlouhé souboje. Marně, tělo se nedalo a zůstalo baculaté.

Anička ho prý nenáviděla, ale pak si naordinovala sebelásku. Vždyť co je pár kilo navíc proti zachráněnému životu? A tak vylezla s kůží na trh a zveřejnila své fotky v prádle, aby dodala sílu všem, co jsou na tom jako ona. Anička opravdu zaslouží obdiv a sympatie. Její slavní rodiče na ni jsou jistě právem hrdí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama