Učinila radikální krok

Rozvod na spadnutí? Od té doby, co se přestěhovala z Izraele zpátky do Česka, se kolem jejího manželství vyrojilo několik podivných informací. Veronika Žilková (58) se údajně měla s manželem dohodnout na dočasném odloučení.

To je jedna varianta, druhá ovšem poukazuje na to, že už měla před několika měsíci prohlásit, že v manželství není šťastná a chce se rozvést. Pravda nejspíš bude někde mezi.

Také vás může zajímat ...

Že se však mezi Žilkovou a jejím mužem Martinem Stropnickým (63) něco děje, podle všeho poznali i jejich přátelé a nejbližší rodina. Co je zpátky doma, říká se, že s manželem ani moc nemluví, jestli vůbec.

Do Izraele už se vrátit nechce?

Už když do Izraele kdysi odjížděla, bylo na ní vidět, že to dělá jen velmi nerada. Jejím snem je totiž především hrát a taková možnost se jí v cizí zemi nenaskytla. Teď je ale zpátky ve svém živlu. Zřejmě i to je důvod, proč se jí k manželovi ani moc nechce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...