Účty už nemusí platit sám

Sympatický a pohledný herec Ivan Lupták (34), jenž září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, neprochází zrovna klidným a spokojeným obdobím.

Kvůli tomu, že se v Česku objevila pandemie koronaviru, nemá tolik práce jako předtím. Dřív byl zvyklý hrát divadlo jako o život, toho se ale momentálně musel jako většina jeho kolegů vzdát. Jak bude herec takový výpadek řešit?

Také vás může zajímat ...

Uživí ho přítel?

Před nějakým časem sám Ivan přiznal, že už několik let žije s partnerem. O koho ale jde, to zatím neprozradil. Teď se bude Luptákovi ale nejspíš hodit, že nežije sám. V Ordinaci si sice přijde na slušné peníze, na velké rozhazování to ale zřejmě moc nebude.

Podle některých známých na tom má být po finanční stránce poměrně dost špatně a má otáčet každou korunu. Jak to tedy bude dál? Lupták už se prý modlí, aby otevřeli divadla a mohl žít znovu bezstarostný život jako předtím.

Herec přišel o většinu svých příjmů

Sám si již několikrát postěžoval, že v minulosti už podobným obdobím musel procházet a nechtěl by to už opakovat.Bohužel se tak ale stalo znovu. Jediné štěstí, že už na to není sám.

To jediné by mu snad dokázalo vytrhnout trn z paty. Ovšem pouze za předpokladu, že už jsou s přítelem tak daleko. A pokud ne, právě tohle by mohlo být tím dalším důležitým krokem v jejich životě a posunout jejich vztah ještě na vyšší úroveň. Nechme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama