Udělá cokoli, jen aby nezůstala sama

Agáta Hanychová má za sebou rozchod, dlouho sama nezůstala: Zbalila potetovaného fešáka

Milenci se po boku Agáty Hanychové (34) střídají jako na běžícím pásu, samota bývalou modelku neláká. Není proto divu, že už jí dělá společnost nový partner Adam Raiter (32).

Na první pohled je jasné, že je Agáta až po uši zamilovaná a snaží se své lásce všemožně zavděčit. O Raiterovi se totiž říká, že je posedlý vzhledem, a to nejen svým.

Také vás může zajímat ...

Podle jeho kamaráda by prý nikdy nebyl s průměrnou ženou. Partnerka je pro něho doplněk, trofej a musí podle toho taky vypadat. Snad i proto se v poslední době snaží Hanychová cvičit, co to dá.

Nový kluk má stejně jako Agáta Hanychová blízko ke sportu, konkrétně snowboardingu, ale také k vodním sportům, jako je wakeboarding, a taktéž jako Agáta má zálibu v tetování, kterých má po celém těle několik.

Agáta je svou figurou doslova posedlá. Otázkou je, jestli jí bude tahle snaha vůbec platná, Adam je prý sukničkář a s žádnou dlouho nevydrží!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama