Udělala to jenom kvůli penězům?

Vždycky prý byla pyšná na to, že nikdy nepřijala nabídku hrát v komerčním seriálu. Pro Jitku Schneiderovou (47) bylo prý důležité, aby ji fanoušci brali jako herečku, ne jako někoho, kdo vyměnil svou profesi za jistotu pravidelného příjmu a splácení hypotéky.

Od 90. let, kdy si zrzavá kráska zahrála v seriálu Nováci, se v žádném takovém projektu neobjevila. Jenže dnes je všechno jinak. Kvůli vládním nařízením souvisejícím s koronavirem jsou divadla zavřená a natáčení je značně omezené.

Také vás může zajímat ...
Jitka Schneiderová hraje v seriálu Anatomie života zkušenou vrchní sestru Helenu Javorskou.

Placení však Schneiderové nikdo neodpustí. Herečce zřejmě rychle došlo, že pokud se chce uživit, bude muset vzít i takovou pracovní nabídku, kterou by jindy nejspíš odmítla.

Díky tomu se Jitka objevuje už téměř měsíc na obrazovkách televize Nova v novém seriálu Anatomie života. Co na tom, že jde o seriál, který má nahradit jeden z nejkomerčnějších projektů dneška.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama