Udělala z něj stroj na peníze!

Na co si prstíčkem ukáže, to okamžitě dostane!

Nikdo o ní do svatby se známým moderátorem neměl ani tušení. Monika Koblížková (37) si díky svému šarmu omotala Leoše Mareše (42) okolo prstu a pomocí jeho peněz si plní sny plné luxusu a dovolených po celém světě.

Dříve býval známý především pro svůj vtip a dokonale trefné moderování. Ovšem poté, co se dal moderátor Leoš Mareš (42) dohromady s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou (37) změnil se jeho život od základů.

Také vás může zajímat ...
Manželé si žijí život hodný hollywoodských hvězd.

A nejen v tom dobrém slova smyslu. Vše totiž naznačuje tomu, že si redaktorka skrze svého milovaného plní svůj sen být „áčkovou“ módní ikonou a on je z ní natolik u vytržení, že jí splní vše, co jí na očích vidí.

Proto hned po svatbě, kdy očividně spojili nejen své životy, ale také bankovní účty, začali oba s velkou proměnou. Nikdo už je na veřejnosti nevidí v ničem jiném než v luxusním oblečení za sta tisíce, na které je především Koblížková náležitě hrdá.

Konečně si totiž může dovolit věci, na které dříve neměla. Dokonce na Mareše přenesla svoji posedlost dokonalou postavou, a ten teď skoro denně dře v posilovně, aby se alespoň trochu vyrovnal své ultra štíhlé lásce.

Monika je posedlá svou figurou a svou závislost zřejmě přenesla i na Leoše.

On maká, ona cestuje Opravdu potom ale sám touží, nebo má jen strach, aby ho jednoho dne neopustila kvůli nějakému svalovci? Hvězdnému páru se navíc společně podařilo využít dnešního obrovského trendu a popularity sociálních sítí.

Díky Marešovo humoru a otevřenosti v kombinaci s Koblížkovým módním duchem se z nich stali nejvlivnější lidé sítě založené na sdílení fotografií a videí – Instagramu. Zatímco moderátor se ale snaží svých bezmála 670 tisíc fanoušků pobavit a ukázat jim něco ze svého soukromí, jeho manželka se pouze chlubí oblečením a cestováním.

Cestují jako boháči Právě objevování celého světa patří k její další nelevné vášni a Mareš jen mlčky přistoupil na její podmínky. Bere jí na nejrůznější místa od Jižní Ameriky až po Asii a využívají k tomu ty nejluxusnější způsoby dopravy.

Snad co měsíc spolu vyráží někam na dovolenou. A pod stan to rozhodně není.

Například z dovolené na řeckém ostrově Mykonos, kam jezdí odpočívat i celebrity světového kalibru, letěli zpět do České republiky soukromým tryskáčem. Moderátor zaplatil za tento komfort více než 300 tisíc korun.

Mareš ale může alespoň s klidnou duší spát, jelikož všichni moc dobře ví, že se opravdu nadře. Nevydělává mu totiž jenom reklama na sociálních sítích, ale stále pracuje v rádiu Evropa 2 a také nepřetržitě moderuje různé společenské akce.

A co mezitím dělá Koblížková? Buďto dělá manželovi ocásek na večírcích, nebo si užívá klidu na dovolené se svojí matkou. Je jí posedlý I přes to všechno je však vidět, že je moderátor do Koblížkové bezmezně zamilovaný.

Opravdu by jí snesl modré z nebe i kdyby se měl upracovat k smrti. Co za tím opravdu vězí je ovšem záhadou. Je snad redaktorka výborná manipulátorka, která mu dává najevo, že bez její pomoci by dnes nebyl tam, kde je? Nebo zkrátka umí používat své ženské zbraně? Jen na chvíli se totiž od Mareše vzdálí a on už je celý rozhozený.

Právě v okamžiku, kdy Koblížková odjela s maminkou na Kanárské ostrovy jí okamžitě veřejně komentoval každou zveřejněnou fotku slovy plnými trápení a stesku. Přede všemi jí vyznával lásku a psal, jak moc se mu stýská.

To je na ni opravdu tak moc závislí, že si nedokáže užít pár dní sám, například ve společnosti kamarádů? Spíš se zase ohání v práci, aby zase vydělal na nějaký další předražený obleček nebo výlet. Trable v ráji Ale samozřejmě i „podpantoflák“ Mareš má své dny a občas se nepostradatelné manželce vzepře.

Před nedávnem se údajně pohádali během akce ku příležitosti spouštění nového internetového obchodu s módou. Hádka měla být natolik hlasitá, že si toho všimli ostatní návštěvníci. Že by si mo d e r á tor chtěl konečně udělat něco podle svého a Koblížková proti tomu rázně protestovala?

Právě ona má prý vlastnit jeho diář a v podstatě mu organizovat veškeré aktivity, díky čemuž má přehled o tom, kde právě je.

Chce tohle Mareš snášet až dokonce života?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama