Udobří si ženu dítětem?

Mají spolu dvě děti a poměrně šťastné manželství. Herec FILIP TOMSA (36) je už osm let ženatý se svou milovanou ženou EVOU (41). Jejich život ale začínal nabírat na obrátkách. Co nyní manželé řeší?

Pohledný herec Filip Tomsa (36) z Policie Modrava, po kterém touží nejedna fanynka, září i v úspěšném seriálu Slunečná. I přesto, že tam hraje vypočítavého podnikatele, jenž jde klidně i přes mrtvoly, sám sebe v reálném životě popsal jako úplný opak.

Také vás může zajímat ...

Nejvíce mu prý záleží na tom, aby se jeho rodina měla co nejlépe a nic jim nescházelo. To se mu daří na jedničku. Je tu ale jiný problém. Manželka Eva Tomsová (41) údajně začala toužit po něčem, co se koupit nedá.

Neví, co dřív

Natáčení takového seriálu chce moře času. Není se proto čemu divit, že doma skoro není. „Je to opravdu náročné. Sice mě mrzí, že svou rodinu tolik nevidím, ale peníze potřebujeme. Hlavně teď, když můžu ze dne na den přijít o práci.

Nechci tak už dopadnout,“ řekl herec. To, že na place tráví více času než doma, jeho manželce nevadí. Jde jí totiž zjevně o něco jiného. Po čem tak vášnivě touží? Skoro každá žena miluje děti. A i přesto, že v této rodině už dvě děti jsou, Evě nebrání nic v tom, aby měla ještě alespoň jednoho potomka.

Bude miminko?

Říká se ale, že se na to Filip moc netváří. „Já si myslím, že jemu dvě děti bohatě stačí. Zvlášť když jsou ještě takhle malé,“ prozradila blízká kolegyně herce.

I když je to možná poslední šance zplodit ještě jeden uzlíček štěstí, neboť Eva už není na těhotenství zrovna nejmladší, Tomsa je nejspíš proti. Nechce asi přidělávat manželce další starosti. Přece jen je na roztrhání a neměl by tak možnost své lásce vždy pomáhat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama