Udobřil se Milan Drobný už s Evou Pilarovou?

Krize konečně zažehnána?

Milan Drobný si zpěvačku znepřátelil kvůli své knize.

Zpěvák MILAN DROBNÝ (71) čelí kritice, že ve své knížce „Když se ucho utrhne“ měl označit manžela EVY PILAROVÉ (76) JANA KOLOMAZNÍKA (63) za homosexuála. Nám se exkluzivně svěřil, že tím nesledoval nic špatného.

„Trochu cítím potřebu ze sebe setřít nános něčeho špatného,co na mně přistálo z různých médií,“ hájí se zpěvák. „V knize jsem se jen tak mimochodem, aby článek měl smysl, zmínil o tom, co kolegové z branže vědí, že manžel Evy je gay. Nic víc, nic míň.

A to je řečeno tak, jako když je někdo blonďák, jiný černovlasý, zkrátka ten stav je dnes naprosto normální,“ svěřil se nám Drobný, který nenapsal nic hanlivého a o Evě se vždy prý bavil jen s největší úctou.

Také vás může zajímat ...

Své přítelkyni napsal i dopis, tak doufáme, že krize už je zažehnána.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...