Uhnala svého miláčka! Tajná svatba!

Jaký mají recept na šťastný vztah? Netají se vzájemnou přitažlivostí!

Hvězda Slunečné přiznala tajnou svatbu! Po téměř dvaceti letech šťastného soužití přišel zvrat! Jan Dolanský (42) se tajně oženil se svojí partnerkou Lenkou Vlasákovou (48). To, co mnoha lidem letos ublížilo, slavnému páru prospělo. Konečně si totiž našli čas na svatbu!

Veselku po pravdě nikdy nezavrhovali, jak vždy tvrdili, jen z časových důvodů stále odkládali. A hlavně prý nechtěli nic uspěchat. Herec Jan Dolanský (42) navíc svou partnerku Lenku Vlasákovou (48) požádal o ruku už několikrát, ale na svatbu kvůli množství práce čas nikdy nezbyl.

Také vás může zajímat ...

A tak si mezitím v klidu pořídili další tři děti, k Lenčinu prvnímu z předchozího vztahu, a nikam nespěchali. Až teď, po mnoha letech rodinného soužití, jsou konečně manželé! A svoji svatbu dokázali dokonale utajit nejen před médii, ale dokonce i před svými kolegy.

Nechtěli to prozradit

Své Ano si řekli už v létě. Prstýnky si vyměnili při komorním, čistě rodinném obřadu na zámku Křinec. „Normálně jsme se vzali, no…“ odkýval nakonec oblíbený herec dlouho utajovaný fakt, že se skutečně odhodlal k zásadní životní změně a matku svých dětí pojal konečně za manželku. Svatbu dlouho tajili, i když se cosi šuškalo.

Propálila to až jejich kamarádka Han Yasmin Tavlaridis (41) na křtu své knihy, kdy Lenku představila jako Dolanskou Vlasákovou! „Někdo se bere po měsíci, někdo po devatenácti letech,“ usmíval se novomanžel. „Možná je za tím ten koronavir,“ zlehčila Lenka s úsměvem jejich životní krok.

Své udělalo jistě i přání dětí, které se už na svatbu rodičů mnoho let těšily.

Vzali se konečně jen z dlouhé chvíle?

Dvojice nejen vychová čtyři děti, ale spoluvlastní také několik nemovitostí. Navenek tvoří nejstabilnější pár českého showbyznysu. Takzvaně na psí knížku spolu prožili už devatenáct let. Tedy i oni nakonec dospěli k tomu, že je posun žádoucí. Svatba ale, i když jen skromná, byla výjimečná i v tom, že oba hlavní aktéři byli v bílém.

Vzali se obklopeni rodinou i nejbližšími přáteli. „Brali se v létě, vyšlo jim nádherné počasí,“ popsal svědek události s tím, že svatba nebyla plánovaná. Paradoxně jim prý k veselce nejspíš pomohla pandemie, kdy se zavřela divadla a omezilo natáčení. „Najednou byli doma, a tak si řekli, že nastala správná doba,“ vysvětlil jejich kamarád.

Proč jí odmítá splnit její největší přání?

Oba patří mezi nejobsazovanější české herce, takže po existenční stránce jsou v klidu. Přesto má herečka už roky velké přání, které jí údajně doposud její muž nesplnil. Po čem herečka touží, by asi jen málokdo uhádl! Chce projet Transsibiřskou magistrálu vlakem. Jenže tento její nesplněný sen její muž zrovna dvakrát nesdílí.

„Nikdo u mě v rodině pro to nemá pochopení. Přitom já z toho mám úplně husí kůži. Strašně po tom toužím. Vlastně ani nevím proč!“ rozpovídala se herečka v rozhlasovém pořadu Blízká setkání. To, že Jan nechce tuto její tužbu splnit, nese těžce.

„Od začátku o tom mluvím, že je to moje cesta. Honzík se mě ani neptal, jestli by mohl jet se mnou,“ přiznala ale se smíchem. Herečka má zkrátka nezbytný nadhled, a možná i proto jim vztah už tolik let skvěle klape!

Základ šťastné rodiny – plánování

Pár vychovává čtyři děti. Sofii (22), již má Vlasáková s výtvarníkem Egonem Tobiášem (47), Amélii (19), Maxe (14) a Johana (12). Vzhledem k tomu, že jsou oba velmi žádání herci, je někdy skloubení práce a rodiny a osobního života pořádná dřina.

„Někdy je to náročné třeba logisticky, když každý z nás potřebuje jet někam jinam, ale zvládáme to. Máme na to harmonogram, bez dokonalého plánování by to nešlo,“ říká herečka. Ta má ale, zřejmě i díky nekonečné práci v domácnosti, postavičku jako lusk! A vlastně na tom ani nijak dřít nemusí.

Čtyřnásobná matka Lenka Vlasáková na otázku, co dělá, aby byla stále štíhlá, odpovídá: „Nedělám pro to nic. Opravdu. Možná to bude tím fofrem okolo rodiny.“ Určité zásady, co se týče výživy, ale herečka přece jen dodržuje.

Prý jí zdravě a už více než tři roky je vegetariánka. Prozradila také, že ke zdravé životosprávě vede i ostatní členy rodiny. Dietám se ale všichni vyhýbají obloukem.

„Nikdy v životě jsem žádnou dietu nedržela,“ tvrdí Lenka, která v současné době hubnout opravdu nepotřebuje. Pro svého o šest let mladšího partnera je evidentně stále tou nejžádanější.

Romantické a žhavé chvíle ve dvou!

Uživit šestičlennou rodinu není v dnešní době žádná legrace. A tak jsou oba partneři šťastní, že o práci nemají nouzi. Zrovna tak ale umí vypnout a odjet jen sami dva někam do klidu, kde se věnují jen jeden druhému. A to by si z nich možná mnohé páry měly vzít příklad!

„Když už nějaký ten čas přece jen máme a je ta možnost, s Honzou se sebereme a jedeme spolu jen sami dva na nějaký romantický víkend. To pro nás strašně moc znamená,“ dodala herečka a prozradila tím jejich recept na dlouhodobý spokojený vztah. Po tolika letech nezbývá než jim závidět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama