Ukázala se bez líčidel a retuše!

Od prvního dne, kdy si vyslechla zdrcující diagnózu, se dcera herečky Dády Patrasové (63) a hudebníka Felixe Slováčka (76), herečka Anna Slováčková (24) rozhodla, že si bude natáčet videodeníček. „Jsou tam jak vtipné momenty, tak chvíle, kdy na mě padne splín, a pravdivé emoce, které jsem chtěla mít zaznamenané.

Také vás může zajímat ...

Ale podělím se s vámi o to, až bude všechno u konce a budu vědět, že už jsem kompletně zdravá,“ prozradila hvězda seriálové Ordinace. Sama ví, že ne každý den je zalitý sluncem a s některými věci se dělí jen se svými blízkými.

Ale rozhodla se dodávat odvahu a sílu lidem, kteří mají osud jako ona. „Je to pro mě taková forma terapie.“ Odvážila se ukázat svou podobu bez vlasů, řas, se zbytky obočí, zkrátka bez líčidel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...