Ukázala skoro všechno

Od doby, co se rozvedla s manželem, se pořádně rozjela. Moderátorka pořadu Showtime a bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31) se svlékla pro prestižní pánský časopis.

To však není všechno, svoje křivky odhalila i pro charitativní kalendář. „Nabídka na focení smyslných snímků mě nejdřív zaskočila, ale přesvědčil mě její dobrý podtext,“ přiznala krásná moderátorka.

Také vás může zajímat ...

Rozvod jí prospěl

Ta se před několika měsíci rozvedla s manželem Petrem Koukalem (35) a svoboda jí očividně prospívá. Nového chlapa zatím podle všeho nehledá, samotné jí je fajn.

Nyní se chce soustředit hlavně na svou nově se rozjíždějící kariéru v televizi a zdá se, že se jí daří báječně. Tvůrci pro ni mají dokonce mít přichystaný další pořad. Jenže jak už tak někdy stává, co člověk nechce, to se mu přece jenom stane.

Podle všeho se jí daří nejen v pracovní sféře, ale i v soukromí

Jeden ze členů štábu totiž na zbrusu novou moderátorku práskl, že si za tak krátkou dobu, co v televizi je, stihla najít i milence. Má jím být někdo, kdo se na Showtimu podílí. Snad nám ho brzy odhalí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama