Ukázala, že má dobré srdce

Členové britské královské rodiny, jako například vévodkyně Kate Middleton (38), mají za úkol hlavně reprezentovat. A sympatická Kate je pro to jako stvořená!

Také vás může zajímat ...

V současné době, která je obzvláště těžká především pro starší lidi, kteří mnohdy zůstali zcela odříznuti od světa, se zapojila do projektu na pomoc právě opuštěným seniorům. Pravidelně si prý telefonuje s pětaosmdesátiletým dědouškem, pro kterého se telefon stal jediným kontaktem s lidmi.

Kate je ráda, když může pomoci druhým, a proto ji má veřejnost tak v lásce

Podle zdrojů z královského paláce mu vévodkyně údajně dovolila, aby ji místo titulu oslovoval křestním jménem. Přesně pro takové chování je Kate jednou z nejoblíbenějších členek urozené rodiny a řada Britů by ji už ráda viděla na trůnu v roli královny!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama