Ukazuje zadek, ale nemá ho

Šílenství jménem hubnutí hýbe světem. V období koronavirové pandemie tím spíš, protože lidé se schovávají doma, kde se uklidňují jídlem, a to pak váha sténá pod jejich tíhou.

Nadbytečná kila ovšem netrápí Daru Rolins – tady bije do očí opačný problém. Ale ani ten nelze podceňovat, neboť je vlastně nebezpečnější než nadváha. Propadla interpretka legendárního hitu Zvonky štěstí záludné anorexii?

Také vás může zajímat ...

To bohužel nelze vyloučit. Pochopitelně že vám poví ono obvyklé zaklínadlo: „Nenávidím diety, nedržím je.“ Vlastně je to pravda. Rolins to vyřešila po svém: Nejí pro jistotu vůbec!

Šílená dieta

Fotografování na titulní stranu prestižního magazínu Dařinu do nebe volající posedlost hubnutím ještě prohloubilo. „Všechny modely jsou velikost 32–34 a tu já rozhodně nemám, takže jsem musela dát dolů pět kilo.

Pila jsem šťávy, koktejly, hodně cvičila, a šlo to,“ pochvaluje si zpěvačka, aniž zřejmě tuší, že v sázce je to nejcennější, co má, totiž zdraví, to duševní nevyjímaje.

Jen dva hranolky

Do oděvů velikosti 32 se přece oblékají dívenky školou povinné, nikoli zralé ženy středního věku. Dlouhodobé zběsilé popíjení zeleninových šťáv je v podstatě synonymem pro drastické hladovění vedoucí k poruše příjmu potravy.

Přesně to teď zpěvačka dělá. Někdo blízký by měl radikálně zasáhnout a říci: „Daro, přestaň, dokud je ještě čas.“ Anorexie je volání o pomoc. Nepostihuje jen školačky, i stárnoucí ženy se stávají její obětí. Nesmyslným hubnutím chtějí zastavit čas a přivolat zpátky mládí.

Závažný zdravotní problém si nepřipouštějí, drastickou vyzáblostí se pyšní, místo aby jim dělala starosti. Dara s úsměvem popisuje, jak v jídle hřeší: když si dcera Laura (12) koupí bramborové hranolky, máma ochutná dva, a ještě s pocitem, že dělá něco zakázaného. Je přesvědčena, že coby celebrita má povinnost dobře vypadat.

Drahá značka

„Prostě prodávám značku,“ vysvětluje. „Dara Rolins je o zdravém životním stylu a o tom, že vypadá tak, jak vypadá. A ano, občas se svlékne do plavek a ano, občas vystrčí zadek a břicho. Je mi to vlastní a přirozené.

Mám tím pádem pocit, že jsem i inspirací pro ženy.“ Nutno podotknout, že hubnout v sedmačtyřiceti do velikosti 32 není „o zdravém životním stylu“, ale spíš o život.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...