Ulomila si zub při skoku na mikrofon!

Energetická zpěvačka Marta Jandová (44) si svůj křest prvního sólového alba představovala rozhodně jinak. Během zpívání, kdy na pódiu skákala, tancovala a divoce kroutila tělem tak, jak ji všichni znají, si nečekaně ublížila!

Při jednom ze svých zuřivých skoků se doslova a do písmene zakousla do mikrofonu a vylomila si zub! Zbytek koncertu byla nervózní a bála se, aby si fanoušci karambolu nevšimli. Proto místo svého úchvatného úsměvu svírala rty. „Měla jsem najednou kusy toho zubu v puse a asi tři písničky jsem držela mikrofon před pusou,“ přiznala.

Také vás může zajímat ...

Nic trapnějšího se zpěvačce nemohlo stát. Nikomu z hostů ale nebylo divné, kam se poděl její zářící úsměv. Martin muž Miroslav Verner (39) se ale zachoval hrozně a později toho možná litoval. Na rozdíl od nešťastné zpěvačky to totiž bral s humorem a vesele se smál. Za to ho Marta zpražila zlým pohledem a kdoví, co ještě následovalo.

Snad se tomu brzy zasměje i ona!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama