Ulovila fešného podnikatele!

Boj bio herečky a bývalé hvězdy Ordinace v růžové zahradě Ivany Jirešové (41) o stálého a perspektivního partnera a tatínka pro dcerku Sofii Fridu Höpner Jirešovou (13) přinesl své plody.

Také vás může zajímat ...

Půvabná štíhlá jedenačtyřicítka teď randí s rozvedeným, o šest let mladším podnikatelem Milanem Štěrbou (35). Ten je dosud bezdětný, už někdy v březnu prý sháněl Ivanino číslo a až teď se s ním herečka ukázala na veřejnosti, na večírku u příležitosti výstavy designu. Naši mladí spolu popíjeli koktejly, Ivana se zamilovaně hihňala a vypadala spokojeně.

Přesto po všech špatných zkušenostech s muži zůstává opatrná, Milan prý s ní stále nebydlí a letošní Vánoce spolu také nestráví, Ivana pojede za rodiči do Písku, ale jinak je vše O.K. „Jsme spolu a jsem teď šťastná,“ libuje si Ivana, která si sportem a bio stravou udržela i po čtyřicítce dívčí postavu, svoji hlavní zbraň.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama