Umíte se rozmazlovat?

Všechny bychom si přály, aby nás rozmazlovali muži. Jenže nač čekat? Když se nebudete rozmazlovat sama, neudělá to nikdo! Dovolte si to…

Naučte se nejen si něco přát, ale také to přijmout. Něco si přát a dovolit si to mít, to jsou dvě různé věci. Co si představíte pod pojmem rozmazlování? Ženy, které nejsou na rozmazlování zvyklé, napadne kosmetika, lázně, masáž, nakupování.

Také vás může zajímat ...

Jenomže si musíte dovolit to, co chcete vy sama, ne to, co dělají jiné! Samy sobě často dáváte nesmyslné hranice: tohle nejde, tamto se nesmí. Příliš povinností a práce a jen málo potěšení. Najděte to, co vám přinese radost a štěstí.

Dovolte si to! Jak se rozmazlovat? Kupte si kytici květů, ozdobte si s ní byt, nebo něco, co už jste si dávno přála, ale bála jste si to dovolit. Jste-li unavená, rozmazlujte se nicneděláním. Dovolte si nedělat NIC.

Zkuste se zastavit. Objednejte hotové jídlo domů, jděte na večeři, nevařte, neumývejte nádobí a pohovte si. Udělejte něco, co jste chtěla už dávno, ale odkládala jste to pro nedostatek času. Jděte do divadla, na výstavu nebo se pusťte do šití nebo kreslení, přečtěte si nějakou zamilovanou klasiku nebo si pusťte film.

Dopřejte si radosti Rozmazlovat se musíte nejen prostřednictvím hlavy, ale i těla a srdce. Naslouchejte svým pocitům. Co potřebujete? Co byste si přála? Býváte- -li málokdy sama, pak potřebujete chvíle „jen pro sebe“.

Pokud doma nosíte tepláky, kupte si krásné šaty nebo novou, romantickou košilku. Nejen pohodlnou, ale také krásnou. I doma byste se měla cítit nejmíň jako královna. Učte se ovlivňovat svou náladu změnami v interiéru, vůněmi, hudbou.

Jen tak budete zase spokojená!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...