Umíte udržet tajemství?

Až se zas budete chtít někomu s něčím svěřit, vše si raději důkladně promyslete. Jen třetina kamarádek totiž dokáže tajemství neprozradit…

Také vás může zajímat ...

Co vás napadne jako první, když se řekne tajemství? Muži si představí něco tajemného až záhadného. Pro ženy je tajemství úzce spjato s důvěrou a přátelstvím. Najdou se ale i ti, kteří si vybaví především něco zakázaného, ať už je to čokoláda nebo tajný milostný poměr. Podle psychologů má téměř 90 procent mužů a žen minimálně jedno velké tajemství před svým parterem.

Nejčastěji tajíme věci týkající se nás samotných a naší rodiny.

Co tajíme nejvíc?Tajemství má skoro každý a většina z nás jich má několik. Muži jsou větší tajnůstkáři než ženy. Nejčastěji tají věci týkající se osobních vztahů, peněz, lásky, práce, ale také sexu či minulosti. Na druhou stranu o svém zdraví mluvíme bez rozpaků. Ženy dokážou tajemství udržet poměrně dlouho.

Víc než polovina udrží tajemství celé roky a více než třetina tajemství nevyzradí nikdy.

Zdá se dost, ale vezměte si, že 70 procent vaše tajemství pošle dál.

Komu se svěřujeme?Nejčastěji partnerům a celoživotním kamarádkám. Muži raději vyslechnou své okolí, než aby se sami svěřovali. Nejčastěji se svěřujeme s čímkoliv, co se týká partnerských vztahů, lásky a osobního života. O soukromí, touhách, snech, slabostech, svých kilech, o tom, co nás čeká. Také s trapasy a průšvihy se svěřujeme bez problému.

Drtivé většině žen se ale někdy vymstilo, že se se svým tajemstvím svěřila kamarádce, která to nevydržela a poslala dál…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...