Umíte udržet tajemství?

Až se zas budete chtít někomu s něčím svěřit, vše si raději důkladně promyslete. Jen třetina kamarádek dokáže tajemství neprozradit…

O čem doma mlčíme?

Také vás může zajímat ...

Co vás napadne jako první, když se řekne tajemství? Muži si představí něco tajemného až záhadného. Pro ženy je tajemství úzce spjato s důvěrou a přátelstvím. Najdou se ale i ti, kteří si vybaví především něco zakázaného, ať už je to čokoláda, jízda načerno nebo tajný milostný poměr.

Podle psychologů má téměř 90 procent mužů a žen minimálně jedno velké tajemství před svým parterem. Nejčastěji tajíme věci týkající se nás samotných a naší rodiny..

Co tajíme nejvíc?

Tajemství má skoro každý a většina z nás jich má několik. Muži jsou překvapivě větší tajnůstkáři než ženy. Nejčastěji tají věci týkající se osobních vztahů, peněz, lásky, práce, ale také sexu či minulosti.

Na druhou stranu o svém zdraví mluvíme bez rozpaků. Ženy dokážou tajemství udržet poměrně dlouho. Víc než polovina udrží tajemství celé roky a více než třetina tajemství nevyzradí nikdy. To je hodně, ale vezměte si, že 70 procent vaše tajemství pošle dál.

Komu se svěřujeme?

Nejčastěji partnerům a celoživotním kamarádkám. Muži raději vyslechnou své okolí, než aby se sami svěřovali. Nejčastěji se svěřujeme s čímkoliv, co se týká partnerských vztahů, lásky a osobního života.

O soukromí, touhách, snech, slabostech, svých kilech, o tom, co nás čeká. Také s většinou trapasů a průšvihů se svěřujeme bez problému. Drtivé většině žen se ale někdy vymstilo, že se se svým tajemstvím svěřila kamarádce, která to nevydržela a poslala dál. Pečlivě proto zvažte, komu je prozradíte..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...