Upadl v totální zapomnění?

Herec a zkrachovalý producent Jiří Pomeje (53) se nejspíš úplně stáhnul do ústraní. Dokonce se objevily informace, že se koupe v řece a bydlí ve squotu. Ty sice Pomeje nikdy sám nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Sám o sobě vůbec nedává vědět. Každopádně by podobný životní styl rozhodně nebyl vhodný pro tělo někoho, kdo si prošel rakovinou a chemoterapií. Jeho stále ještě manželka Andrea Pomeje (35) se zatím na veřejnosti objevuje se svalnatým krasavcem Petrem Plačkem.

Také vás může zajímat ...

Nový vztah si vnadná bruneta rozhodně nemůže vynachválit a jejich společnými fotkami plní sociální sítě.

Co je s jejich dcerou?

Během vztahu s hercem toho Andrea rozhodně neměla tolik co říct jako dneska.

Vedle Jiřího se přitom stala známou dýdžejkou. Při prvním velkém problému ale zřejmě hodila manžela přes palubu. Žádost o rozvod je prý už na stole. Opravdu ho dokáže jen tak opustit a nechat ho žít na okraji společnosti? Otázkou také zůstává, co je s jejich společnou dcerou.

Ani s ní se totiž Djka fanouškům vůbec nechlubí.

Chodí o holi

Naposledy se větší zpráva o Jirkovi objevila v září. Nejprve si oholil svoje dlouhé vlasy, na kterých si celý život zakládal. Podle posledních fotografií se na ulici objevil o holi, když byl vynést odpadky a nezakryl chtě nechtě belhání.

Podle zdroje z hercova okolí ale nešlo o nic vážného. Jen špatně stoupnul. Co je na tom pravdy?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama