Uplácí mladého milence

Na tajný večírek televize Nova se Ondřej Koptík (34) dostal i přes jeho šokující skandální minulost. Ze dne na den se tak stal součástí VIP společnosti. Na prestižní akci však nebyl přítel Hany Gregorové (66) jako host, nýbrž jako řidič známých osobností.

Vozí je v luxusním Porsche Panarema, které určitě stálo pořádný balík. Je to snad dárek od Hany, nebo si na něj vydělal sám? Herečka svému miláčkovi ráda dopřeje nejrůznější dárečky, protože chce, aby si měl co možná nejlépe.

Také vás může zajímat ...

Otázkou zůstává, jestli by mu koupila i tak předražené auto. Pořizovací cena tohoto stylového bouráku totiž dělá dva a půl milionu korun v jeho základní výbavě. Z nadějného básníka se tak prý stal řidič VIP osobností.

Několik celebrit už ve svém Porsche svezl. Jak se k tomu dostal? Možná, že v tom má prsty právě Gregorová, ale těžko říct, jak to vlastně je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...