Uplatní postelové hrátky ve vesmíru?

Snad nejslavnější člen scientologické církve, kterou mnozí označují za sektu, Tom Cruise (57), je prý v posteli pořádný divoch!

Zatímco dříve se všichni mohli pouze domýšlet, jaký asi hollywoodský sexsymbol v soukromí je, po vyjádření jeho první přítelkyně Diane Cox (52) jdou veškeré pochybnosti stranou. Exmanžel hereček Mimi Rogers (64), Nicole Kidman (53) nebo Katie Holmes (41) je prý úžasný milenec.

Také vás může zajímat ...

A dodnes na něj nemůže zapomenout! Byl prý stále nadržený jako Austin Powers. Měli sex úplně všude, kdykoli to jen bylo možné. Je otázka, zda to je pravda, vzhledem k neúspěšnosti Cruisových vztahů. Ani perfektní postelové výkony mu totiž nezajistily trvalý vztah.

Nyní si chce stárnoucí herec zajistit pověst akčního hrdiny natáčením ve vesmíru. O ději ale všechny zainteresované osoby prozatím mlčí, A tak se můžeme jen těšit na Cruise létajícího v nekonečnu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama