Úraz kvůli milence

Jejich věkový rozdíl se začíná projevovat na jejich vztahu. Nedávno vzala umělkyně Lucie Gelemová (37) svého partnera, saxafonistu Felixe Slováčka (77), na chalupu jejích rodičů, kde se spolu vždy krásně odreagují.

Hudebník by měl na sebe dávat větší pozor

Také vás může zajímat ...

Pak se ale stalo něco, co rozhodně nebylo v plánu. Lucie svého miláčka chtěla trochu rozhýbat, a proto ho vytáhla na výlet na kole.

Slováček souhlasil i přesto, že mu lékaři sport rozhodně nedoporučují, naopak mu ho téměř zakázali. A pak se také ukázalo proč. Nejenže se Felix zadýchával už po chvilce šlapání, ve finále ještě z kola spadl a přivodil si úraz ruky.

Dlouhou dobu nemohl fungovat bez prášků proti bolesti. Přitom právě ruce ke své profesi nutně potřebuje a nemůže si taková zranění dovolit. Své milence zřejmě nestačí a ona si teď možná říká, jestli svůj život nechce prožít vedle někoho mladšího se stejnými zájmy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...