Urbánková v šoku, ukradli jí Závidím

Naďa Marcele pomohla.

Dojemnou píseň Závidím otextoval pro Naďu Urbánkovou (78) před takřka padesáti lety v Semaforu nezapomenutelný Jiří Grossmann (+30), kdysi populární song Vilém peče housky zase Zdeněk Svěrák (81) a Naďa je právem považovala za své.

Nikoho by asi nenapadlo, že si je náhle přivlastní jiná zpěvačka, přesto se to stalo. Aniž by to Nadě třeba jen oznámila, nazpívala obě písně vdova po hudebníkovi a kapelníkovi Country Beatu Jiřím Brabcovi (+63), Šárka Brabcová (48). Aniž by se zabývala právní podstatou věci, Nadi Urbánkové se takové jednání zjevně bolestně dotklo.

Také vás může zajímat ...

„Mohla mi zavolat, vůbec jsem nevěděla, že natočila Závidím,“ řekla trpce Naďa. „Šárku pozdravujte, když mi ani nezavolá, že jí držím palce.

Neměla to lehké.“ Brabcová uvedla, že písničky natočila jako poctu svému muži, který před 14 lety spáchal sebevraždu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...