Urostlý svalovec Maxa míří do Modrého kódu

Několik let se sympatický blonďák Martin Maxa (58) živil jako učitel tělocviku, přesto se proslavil především jako popový zpěvák. Když mu tedy přišla nabídka, aby si zahrál sportovního trenéra v seriálu Modrý kód, bez rozmyšlení to přijal.

Maxovi, jako absolventovi fakulty tělesné výchovy a sportu, udělala tato nabídka velkou radost. I když nebude hrát lékaře, tak by prý bez problémů dokázal poskytnout první pomoc. „Jako absolvent FTVS mám zkoušku z tělovýchovného lékařství.

Také vás může zajímat ...

A ačkoli od konce mých studií již uplynulo velmi, velmi mnoho let, první pomoc bych rozhodně poskytnout uměl,“ míní Maxa, který vždy platil za ochránce žen, ale zároveň i velkého rváče. Kdysi prý navíc zasahoval na koupališti, kde zachránil malou holčičku, která se dusila oříškem. „Vběhnul jsem tam, chytil ji za nohy, pověsil hlavou dolů, zatřásl a ořech byl venku.

Někdy je zkrátka účinné to nejjednodušší řešení,“ svěřil se šarmantní zpěvák.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...