Urychlete hojení zlomenin

Vápník nestačí

Nešťastné pády a úrazy jsou v souvislosti se zimní námrazou velmi časté. Podle rozsahu, komplikovanosti a umístění zlomeniny trvá několik týdnů až měsíců než se zahojí. I banální zlomenina potřebuje klidový režim alespoň po dobu třech týdnů. Ty nejsložitější pak mohou vyžadovat až několik měsíců. Je obecně známo, že kosti potřebují vápník, zvláště ke své regeneraci.

Méně známým už je ale fakt, že vápník se v těle vstřebává pomocí vitamínů D a K. Bez nich vám vápník nepomůže. Tyto vitamíny jsou pro obnovu kostní hmoty stejně důležité.

Vědecké studie také vyzdvihují při léčení zlomenin význam mléčné bílkoviny laktoferin, která podporuje vznik kostních buněk

Také vás může zajímat ...

Nasaďte laktoferin

Je to jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirození prostředků. Nachází se v mateřském mléce a v menších množstvích ve většině tělních tekutin – ve slinách, nosním sekretu a hlavně v bílých krvinkách. Je velkým bojovníkem proti většině nemocí. Co v těle zajišťuje?.Přepravuje v organismu železo a vytváří nepříznivé podmínky pro růst škodlivých mikroorganismů.

Je to velký zabíječ rakovinných buněk. Produkuje protilátky proti mnoha nemocem, urychluje hojení ran, pomáhá při poruchách krvetvorby a při poruchách srážlivosti krve.

Nasazením laktoferinu výrazně podpoříte a urychlíte hojení zlomené kosti.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...